Мануфактура артистической керамики
Мануфактура артистической керамики
Львов, улица Ивана Чмолы, дом 1

О нас

Кахельні печі та каміни – завжди актуальні і завжди будуть прикрасою нашого життя. Вони створюють навколо себе атмосферу тепла і затишку в кожному інтер’єрі. Унікальні властивості кераміки довший час віддавати в навколишній простір цілюще тепло, бо давно доведено вченими що нагріта кераміка випромінює теплові хвилі, які гармонійно резонують із тілом людини.

         Тому кахельна піч чи камін – це прекрасний вибір.

         Вибираючи кахель, ви вибираєте якість перевірену часом. Адже кахель на Україні почали широко використовувати ще в 15ст. І до наших днів він не втрачає своєї актуальності.

         Особливо давні і глибокі традиції використання кахлю в інтер’єрах у місті Львові. Тісний зв'язок культурних, мистецьких та фінансових кіл Львова з західноєвропейськими містами збагатив традиції кахельного виробництва. Використання керамічних елементів в інтер’єрах та екстер’єрах, в прикладному мистецтві з початку 19ст. не поступалися рівню Варшави та Відня. Вироби керамічної фабрики І.Левинського ще на початку 20ст. експортувались по всій Європі.

Конкурентные преимущества компании:

У Львові вже більше 20 років майстри «МАК»у виготовляють якісний керамічний кахель, де поєднані старі традиції та сучасні технології і матеріали, які забезпечують високу якість продукції. Найбільший вибір кольорів та рисунку - це свідчення високого професійного рівня майстрів та художників

Товары / Услуги:

Керамический цех производит: - Кафель для облицовки печей, каминов, кухонь - Плитки для облицовки стен - Сувенирную керамику: вазы, статуэтки, горшки, тарелки На заказ: - декоративная ручная роспись керамики - эксклюзивный дизайн каминов и печей - Изготовление вывесок, домовых номеров из шамота Следуя традициям старинного Львова, наши дизайнеры умело сочетают современность и классику. Вся продукция изготавливается вручную. Сырье - белая глина, что позволяет заказчику самому выбрать цвет из широкой гаммы красителей.

Город:

Львов, Львовская область

Адрес компании:

улица Ивана Чмолы, дом 1

Время работы:

9.00-18.00 суббота, воскресенье - выходной

Контактное лицо:

Галина

Телефон:

Факс:

(032)2954224

Дата основания:

1989